Домен bbq.com.ua

Домен bbq.com.ua
Відгуки:
(0)
  • Виробники .com.ua
  • Наявність: В наявності

Відпочинок на природі, за містом набуває все більшої популярності в сучасному урбанізованому суспільстві. А значить стають більш затребувані відповідні послуги і товари. Якщо ви займаєтеся продажами грилів, барбекю, а також будь-якої продукції, яка має відношення до організації подібного дозвілля, доменне ім'я bbq.com.ua підійде як найкраще.


Для ресторанного бізнесу і доставки їжі

Термін «барбекю» прийшов до нас з США, а ближчий нам аналог - шашлик. Домен bbq.com.ua буде правильним вибором для ресторанів, заміських комплексів, кафе (в тому числі, які готують їжу на винос) — будь-яких закладів, в меню яких присутній шашлик і подібні йому м'ясні страви. Такі заклади незмінно популярні в Україні в будь-який час року.


Для продажу обладнання

Сьогодні на ринку доступний великий асортимент обладнання для приготування м'яса. Таке професійне обладнання практично завжди є на кухні кожного солідного закладу, тому попит на нього буде незмінно високий. Тому купити домен bbq.com.ua має сенс, якщо ви спеціалізуєтесь на гуртовому або роздрібному продажі обладнання для мангала, гриля, барбекю.

Характеристики
Характеристики домену
Доменна зона .com.ua
Тематика Ресторани і кафе; напої і продукти; торгове обладнання
Перша реєстрація 2004
Кількість символів 3
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.